Бажаєте повернути або обміняти товар?  Зверніться до нашого менеджера за контактами ⬅️

Ми дотримуємось закону України про "Права споживачів" 

  • На обмін або повернення товару відведено 14 днів з моменту отримання товару.
  • Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів якщо: він не використовувався, збереглося заводське пакування та чек.
  • Замовлення потрібно оглянути при отриманні - щоб виявити дефекти, не відповідність, або пошкодження. Це надасть вам зможу зафіксувати ситуацію зі співробітником поштової служби та зробити повернення або обмін.

Процедура повернення або обміну товару

  1. Після звернення, менеджер надасть вам адресу для повернення
  2. Як тільки ми отримаємо ваше повернення, магазин замінить товар або компенсує кошти
  3. Повернення коштів відбувається до 3-х робочих днів, узгодженим способом з покупцем

Гарантія на товари

Гарантія - надається безпосередньо виробником, та діє у термін зазначений на пакуванні, у листі гарантії, у каталозі або на сайті виробника. У гарантійному випадку - звертайтесь до нашого магазину або офіційного сервісного центру. Ми надамо вам консультацію - та допоможемо скористатись правом гарантійного обслуговування.

  • У гарантійному випадку, ви маєте надати нам чек про  купівлю. Якщо чек відсутній - ми спробуємо відновити його, для цього потрібно надати контактні дані покупця.
  • У гарантійному випадку - заводське пакування не вимагається. 

Увага

Огляньте товар на пошті, на відповідність комплектації, моделі, та відсутність пошкоджень. Незалежно від способу оплати!

Перевізник та магазин залишають за собою право відмовити у будь-якій компенсації або заміні товару, якщо посилка не була оглянута у межах поштового відділення або разом з кур'єром.